Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

05.10
2021
Jesteśmy gotowi na wyzwania, z radością rozpoczynamy nowy rok akademicki!

Jesteśmy gotowi na wyzwania, z radością rozpoczynamy nowy rok akademicki!

 

Loading the player ...


 
"Z powodu pandemii trudności zapowiadają się podobne jak przed rokiem, ale nasza społeczność akademicka jest już inna. Silniejsza doświadczeniami, które zebraliśmy. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę zapewnić – poradzimy sobie w każdych okolicznościach" – mówił w wystąpieniu inauguracyjnym rektor uczelni prof. Andrzej Białkiewicz.

By zaufać nauce nie można odrzucać tego co związane z poszerzaniem wiedzy. Uczelnie nawet w trudnych warunkach pandemicznych musza kontynuować swoje działanie, by rozwój ludzkości następował w sposób ciągły. Jest to zadanie niezwykle odpowiedzialne, wymagające trafnych decyzji i lidera, który nakreśli strategię pozwalającą na dynamiczyny progres. To także obowiązek, który spoczywa na wszystkich członkach społeczności akademickiej począwszy od studentów skończywszy na najwyższych władzach.

Dzięki jego realizacji doświadczamy podnoszenia jakości badań naukowych wysokiej oceny dorobku PK w ewaluacji dyscyplin naukowych, kształcenia opartego na wizjonerskich programach i dostosowania do zmieniających się trendów gospodarki. Politechnika Krakowska tworzy optymalne warunki do działań innowacyjnych, m.in. przez rozwijanie współpracy z otoczeniem gospodarczym, samorządowym, akademickim oraz inwestycje w strategiczną infrastrukturę badawczą i dydaktyczną.

Dumni z rozpoczynającego się roku akademickiego 2021/2022  zachęcamy do wysłuchania w całości przemówienia jakie wygłosił w minoną sobotę podczas Inauguracji Roku Akademickiego Rektor Politechniki Krakowskiej prof. Andrzej Białkiewicz.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners