Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Learn To Fly
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

18.11
2021
Jesteśmy fabryką specjalistów!

Jesteśmy fabryką specjalistów!

 

Loading the player ...


 
Politechnika Krakowska nie kryje dumy! Badania potwierdzają, że absolwenci naszej Alma Mater nie mają kłopotów ze znalezieniem upragnionej pracy!


“Liczby nie kłamią” - mówiła zawsze podczas swoich zajęć matematyki stosowanej pewna pani profesor. Te właśnie liczby jednoznacznie działają dziś na naszą wyobraźnię. Według badań przeprowadzonych przez Biuro Karier PK po 6 miesiącach od obrony ponad 91% byłych studentów Politechniki Krakowskiej znajduje pracę. Absolwenci najczęściej zasilają szeregi branży wyuczonej w czasie studiów. Co więcej są doceniani i dobrze opłacani. Płatne staże w jeszcze w trakcie studiów nikogo nie dziwią. 

Pracodawcy coraz częściej sięgają i poszukują specjalistów legitymujących się dyplomem ukończenia studiów wyższych właśnie na PK. Wachlarz możliwości i programów stażowych może przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy. Nie inaczej było podczas Targów Pracy, kiedy między innymi o tym rozmawialiśmy z Adrianną Nowak przedstawicielką Biura Karier Politechniki Krakowskiej, która nie kryła radości z przełamania trudnego pandemicznego czasu i odbywającego się stacjonarnie wydarzenia.

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners