Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - Broken Home
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

27.01
2020
Jak walczyć z hałasem w mieście?

Jak walczyć z hałasem w mieście?

 

Loading the player ...


 
Sposobów jest wiele, jednak te najciekawsze, te najbardziej “eko” wiążą się z dendrologią czyli nauką, która choć trudna z nazwy, kojarzyć powinna się z tradycyjnymi naturalnymi rozwiązaniami z jakich dumny mógłby być każdy ekolog.

Doktor inżynier Wojciech Bobek na swoich cyklicznych spotkaniach sugeruje jak  inteligentnie wykorzystywać zielone dobrodziejstwa natury w ściśle określonym celu. Łączenie zieleni i architektury to bowiem nic trudnego, a przynieść może wiele dobrego, a to szczególnie ważne w naszych spowitych smogiem miastach. 
 
Doktor inżynier to naukowiec z prawdziwą pasją - opowiada także ciekawostki dotyczące fizyki czy wyjatkowej natury człowieka. Nie wierzysz? Najpierw posłuchaj poniższego materiału, a później biegnij na kolejne spotkanie Koła Naukowego Arboris!
 
Rozmawiał: Michał Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners