Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

11.05
2020
Jak uspokoić swoje życie? Zacznij od diety!

Jak uspokoić swoje życie? Zacznij od diety!

 

Loading the player ...


 
Wiele schorzeń szczególnie tych przewlekłych ma swój początek w niewłaściwym odżywianiu. Czy jedzenie może pomóc nam zniwelować stres związany z pandemią koronawirusa?


Prof. dr Andreas Michalsen w swojej najnowszej książce "Zamień leczenie na jedzenie" mówi o dobroczynnych skutkach zdrowego żywienia oraz postu leczniczego. Tą wiedzę potwierdza psychodietetyk Teresa Majewska, która zdecydowała się na antenie Radia Nowinki opowiedzieć między innymi o tym co jeść by wzmocnić odporność, a jednocześnie nie przepłacić tego nadwagą.  Pani Ekspert pozwoli nam także zrozumieć trudną kwestię związaną z zażywaniem witamin i suplementów diety. 

 
Wywiad przeprowadził: Michał‌ Lebiest
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners