Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Thinn Lizzy - Whiskey In The Jar
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

05.10
2020
Informatyczny świat da się polubić!

Informatyczny świat da się polubić!

 
 
“Informatyka gwarantem przyszłości" - te słowa powtarzamy już co najmniej od dwóch dekad. Raz przyjmują one formę pytania, innym razem twierdzącego zdania.


Co zrobić by pewnie kroczyć ścieżką kariery, utwierdzając się w racjonalności wyboru tych skądinąd niełatwych studiów?

 

 

Młodzi adepci branży przyszłości, często zastanawiając się jak pokierować swoim życiem, szukają wymiernego wsparcia, które pomoże im odnaleźć właściwą drogę rozwoju. Tu pojawia się Motorola Solutions, która idealnie odkryła potrzeby rynku pracy. Informatyczny gigant oferuje nie tylko praktyki i staże, ale również szeroki wachlarz pomocy mentorskiej.
 
Specjalista, kumpel - albo jak kto woli opiekun to branżowy przyjaciel, którego celem jest wdrożenie młodego informatyka w świecie korporacyjnych struktur. To właśnie jedna z tych idei, która sprawiła, że to właśnie oferta Motorola Solutions cieszy się największą popularnością wśród studentów. Odpowiednia atmosfera wspiera rozwój, a ten jest podstawą spokojnej przyszłości, której symbolem jest umowa o pracę.
 
W dzisiejszej audycji zaproszeni goście zdradzą jak od podszewki wygląda program Motorola Discovery - czyli rozwiązanie dla tych, którzy w świat informatyki chcą wejść z podniesioną do góry głową.

 

 

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest

--- --- ---

Materiał zrealizowany przy współpracy Radia Nowinki PK oraz Gazety Jutro ©

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners