Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cars - Sad Song
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

05.03
2021
Home office nie dla każdego. Cała prawda o pracy zdalnej

Home office nie dla każdego. Cała prawda o pracy zdalnej

 
 
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Kiedy do pracy trzeba dojechać, marzymy o pracy w domu. Gdy zmuszeni pandemią zostajemy zamknięci w domach, tęsknimy za powrotem do swojego komputera w biurze. Ba! Jak by tego było mało, potrafimy wspominać atuty ciasnego boksu w open space…


Koronawirus zmienił postrzeganie świata, zmienił to jak żyjemy. Wywrócił również piramidę naszych potrzeb, a także tego co w życiu doceniamy. Dla przedsiębiorców i właścicieli firm stał się, także przełomowym momentem, który pokazał, że wiele wydatków jest zbędnych, a home office może z powodzeniem być całkiem zgrabną alternatywą dla wynajmowania przestrzeni w biurowcach… I choć wydawać by się mogło, że wraz z nowymi technologiami odkryliśmy remedium na wiele problemów, to wcale nie jesteśmy bardziej szczęśliwi. Komfort domowego zacisza, długofalowo nie zaspokaja naszych potrzeb. Opuszczeni, niekiedy samotni, zagubieni w poszukiwaniu rozdziału między obowiązkami i odpoczynkiem często wpadamy w pułapkę niekończącej się pracy.

Finalnie pada zatem pytanie: jak to z nami jest? Zwyczajnie narzekamy, a może narażeni jesteśmy na nowe wcześniej nie zdefiniowane problemy? Razem z Robertem Lipińskim poszukujemy odpowiedzi na oczywiste pytania, wbrew pozorom wcale nie takie łatwe do rozwikłania.

 

 

Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
--- --- ---
Materiał zrealizowany przy współpracy Radia Nowinki PK oraz Gazety Jutro ©
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners