Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

By Million Wires - Hurl
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

07.04
2020
Historia o spełnianiu marzeń. Z tenisem w tle!

Historia o spełnianiu marzeń. Z tenisem w tle!

 

Loading the player ...


 
Nie łatwo jest zostać sportowcem, ale czy łatwiej zagrać go w filmie? Jak opowiadać o wyrzeczeniach, poświęceniu, ambicjach i trudnościach z doganianiem marzeń?

Najlepiej wykorzystać do tego sport. Tenis to wyjątkowa gra, nie tylko wymaga umiejętności treningów i wyćwiczonej techniki. Tenis to, także gra królewska do której przepustką jest nie tylko talent ale i pieniądze. By osiągnąć sukces trzeba z wielu rzeczy zrezygnować. “Córka trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka to niebanalny obraz o próbie dotarcia na szczyt, trudnych relacjach pomiędzy rodzicem i dzieckiem. To również opowieść o dojrzewaniu i trudnych wyborach. 
 
Zapraszamy na rozmowę z aktorami, którzy wcielili się w główne role tego filmu - tytułową - Córką Trenera - Karoliną Bruchnicką i partnerującym jej na ekranie Bartoszem Kowalskim.
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners