Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

24.02
2021
Gotowi do szczepienia!

Gotowi do szczepienia!

 
 
Batalia o zdrowie i przywrócenie normalności wkroczyła na nowy poziom. Po immunizacji seniorów i służb medycznych, nadeszła pora na nauczycieli, w tym również dydaktyków akademickich z Politechniki Krakowskiej.

Powiedzieć, że to przełom jeszcze nie możemy - byłby to nadmierny optymizm. Pandemia wszak ciągle trwa. Z pewnością jest to jednak stanowczy krok przybliżający nas do jasno obranego wcześniej celu. W minionym tygodniu podobnie jak w wielu innych instytucjach edukacyjnych, tak i na Politechnice Krakowskiej, trwał gorący czas zapisów na szczepienia. Wszyscy chętni nauczyciele akademiccy, spełniający kryteria ministerialne, mogli zadeklarować wolę przyjęcia preparatu mającego przynieść odporność na covid-19.
 
Setki maili, telefony od rana do wieczora i stres, by wszystkie dokumenty były przygotowane poprawnie, tak by system o nikim nie zapomniał. To tylko niektóre z przeżyć jakie towarzyszyły osobom odpowiedzialnym za zapisy. To co pozornie wydaje się prostym procesem, okazało się nie lada wyzwaniem, dodajmy koniecznym do zrealizowania w przeciągu raptem kilku dni. 
 
Jak przebiegały zapisy? Jakie towarzyszyły im problemy? O tym więcej w rozmowie z magistrem Leszkiem Bednarzem, Kanclerzem Politechniki Krakowskiej, który podkreśla, że Uczelnia dzięki odpowiedniej koordynacji pracy stanęła na wysokości zadania.
 
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners