Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

18.11
2019
Eko-szaleńcy, a może edukatorzy?

Eko-szaleńcy, a może edukatorzy?

 

Loading the player ...


 
Już niebawem w Krakowie Open Eyes Economy Summit - czyli spotkanie specjalistów, którzy będą debatować nad tym jak rozwój może być przyjazny zarówno dla środowiska jak i dla biznesu.
 
Podczas Open Eyes Economy Summit pojawia się  tematy takie jak: odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja czy ekologia. Odbędą się także dyskusje o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej. Wszystko po to, by promować oparte na wartościach społecznych podejście do gospodarki i stworzyć miejsce wymiany myśli i doświadczeń. 
 
O tegorocznej edycji Open Eyes Economy Summit opowiedział nam więcej w rozmowie z Michałem Lebiest jeden z inicjatorów Kongresu Mateusz Zmyślony.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners