Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Silent Stream Of Godless Elegy - Zlatohlav
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

26.05
2021
Decydujący krok wykonany!

Decydujący krok wykonany!

 

Loading the player ...


 
Politechnika Krakowska pomaga wszystkim swoim zainteresowanym pracownikom, zaszczepić się przeciw Covid-19. Początek czerwca przełomem w powrocie do pełnej normalności.

Jeśli można to trzeba! Jeśli tylko się da, to oczywiście! 
 
By praca była bezpieczna, by swoje obowiązki wykonywać ze spokojem potrzebne są odpowiednie warunki. Nie ukrywajmy, życie w obawie przed czyhającym koronawirusem nie należało i nadal nie należy do łatwych. Gdyby wszakże chcieć porównać walkę ludzkości z SARS CoV-2, to w przypadku Naszej Uczelni, odpowiednim metaforycznym jej ujęciem, byłby długi bieg. Co ważne możemy powoli mówić o tym, że dobiega on końca, a metę prawie widać!
 
Po seniorach i pracownikach naukowo-dydaktycznych, teraz już wszyscy pozostali członkowie społeczności PK mają możliwość skorzystania z ułatwionej opcji przyjęcia szczepionki. W tej nie łatwej batalii Politechnika kolejny raz staje na wysokości zdania - udowadniając, że tylko zdrowy i zadowolony pracownik może pozytywnie budować jej siłę i markę.
 
O tym jak będą wyglądały szczepienia organizowane przez Naszą Alma Mater, w szczegółowej rozmowie z magistrem inżynierem Leszkiem Bednarzem- Kanclerzem PK, który wierzy, iż niebawem będziemy mogli wrócić do swoich dawnych przedpandemicznych przyzwyczajeń. 
 
---
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners