Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - 01 Myslovitz - Telefon RADIO EDIT SHORT (16bit44.1kHz)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

23.11
2023
"Dbamy o Was od A do Z"

"Dbamy o Was od A do Z"

 

Loading the player ...


 
Dyrektor FutureLab PK, Monika Firlej, podkreśla w wywiadzie dla Radia Nowinki, że trwa ostatni dzwonek na zgłoszenia do Konkursu na Projekty Studenckie. Przypominamy, że termin składania zgłoszeń upływa 30 listopada o godzinie 15:00.
"Konkurs na Projekty Studenckie" na Politechnice Krakowskiej staje się coraz bardziej popularny, przyciągając uzdolnionych i kreatywnych studentów, którzy pragną zrealizować swoje naukowe pomysły. Na co dokładnie mogą liczyć uczestnicy tegorocznej edycji? Jakie formy wsparcia przygotowała Politechnika Krakowska za pośrednictwem swojej jednostki FutureLab PK?
 
Podczas rozmowy z Moniką Firlej, Dyrektorem FutureLab PK, odkrywamy kulisy konkursu i dowiadujemy się, jakie ekscytujące przygody przeżyli studenci, którzy postanowili podjąć wyzwanie i walczyć w minionych latach o granty w "Konkursie na Projekty Studenckie".

---

Rozmawiał: Michał Lebiest

---

Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu można dokonać poprzez wypełnienie specjalnego formularza i dostarczenie go w terminie do FutureLab. Zgłoszenie można przesłać na trzy sposoby: jako skan pocztą elektroniczną na adres e-mail futurelab@pk.edu.pl; pocztą tradycyjną (adres korespondencyjny: FutureLab PK, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków); pocztą wewnętrzną poprzez w kancelarię Politechniki Krakowskiej (budynek główny, kampus przy ul. Warszawskiej 24). Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć preliminarz wydatków. W przypadku składania dokumentów w wersji papierowej preliminarz wydatków należy dosłać drogą elektroniczną. Grupy projektowe zgłaszające się do udziału w konkursie mogą składać się ze studentów dowolnych wydziałów, kierunków i roczników.

Regulamin konkursu na projekty studenckie, preliminarz formularz zgłoszeniowy realizacji projektu oraz wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej: futurelab.pk.edu.pl.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners