Yeasayer - Henrietta

Podcasty

Budżet nie byle jaki, bo studencki!

Loading the player ...

Innowacyjność, nowoczesność, dobra atmosfera - te hasła idealnie pasują do wszystkiego co może kryć się za studenckimi projektami w uczelnianej odsłonie budżetu obywatelskiego.
Budżet to nie byle jaki, bo studencki!

Trawa pierwsza edycja niezwykłego projektu, w którym każdy student PK może wziąć udział. Co więcej każdy może mieć wpływ jak zostaną wydatkowane finalne fundusze. Budżet Studencki to inicjatywa Fundacji PK, która idąc w myśl za oczekiwaniami żaków postanowiła włączyć się w delikatny proces zmienienia Naszej Uczelni na lepsze. Jak podkreślają organizatorzy: Najważniejsze, by proponowane przedsięwzięcia miały charakter ogólnouczelniany, a z ich efektów mogło skorzystać szerokie grono studentów i doktorantów Politechniki.

Jaki zatem projekty będą mogły zostać zaakceptowane? Co trzeba zrobić by zgłosić swój pomysł? Jak będą rozdzielane środki finansowe? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań w rozmowie z Dominiką Wanat przedstawicielką Fundacji PK.

Rozmawiał: Michał Lebiest