Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Crazy Town - Buterfly
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

08.09
2020
Błyskotliwą karierę mogą rozpocząć tylko dobre studia

Błyskotliwą karierę mogą rozpocząć tylko dobre studia

 
 
Politechnika Krakowska to port, z którego można ruszyć w świat. To miejsce ludzi pełnych pasji. To uczelnia, na której nawet najtrudniejsze, najbardziej zawiłe zagadnienia można w łatwy sposób przyswoić. Koniec końców to właśnie tu łączą się ze sobą atmosfera frywolnego studenckiego życia z emocjami towarzyszącymi pierwszym naukowym pracom.  

Prawda, że to wszystko brzmi pięknie? Oczywiście! Mimo to, a może dlatego z wrodzoną podejrzliwością będziemy w dzisiejszej rozmowie weryfikować te zgrabne rekrutacyjne hasła. Zaproszenie do dzisiejszego programu przyjęła doktor inżynier Aleksandra Faron, w obecnym roku akademickim pełniąca funkcję Prodziekana na Wydziale Lądowym Politechniki Krakowskiej.
 
 
Wywiad przeprowadził: Michał Lebiest
 
--- --- ---
 
Materiał zrealizowany przy współpracy Radia Nowinki PK oraz Gazety Jutro ©
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners