Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SKUNK ANANSIE - We Love Your Apathy
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

15.05
2020
Bądź #eco niezależnie czy to modne, czy też nie!

Bądź #eco niezależnie czy to modne, czy też nie!

 

Loading the player ...


 
Powiedzieć, że ekologia i środowisko naturalne to ważny temat to trochę tak jakby nie powiedzieć nic. W dniu “Niezapominajki” mamy głośny i jednoznaczny przekaz - zamiast tylko mówić o ekologii, zacznijmy nią po prostu żyć!


Do tego na pewno potrzebna będzie zmiana naszych przyzwyczajeń, które niestety często dla naszej planety nie są łaskawe. Czy uda się wszystkich namówić do zmiany środka lokomocji z samochodu na rower? Sądzę, że nie! Można jednak próbować walczyć o nasz ekosystem w inny sposób. Zacznijmy od prostych rzeczy po pierwsze nie śmiećmy. Stosujmy się do Recyclingu, a będąc na zakupach, zastąpmy foliówki, bawełnianymi torbami wielorazowymi.

To tylko kilka podstawowych działań jakie mogą okazać się przyjazne dla naszego otoczenia. O pozostałych dowiecie się w ramach akcji #ecopiątki. Co to  takiego? O tym więcej w powyższym materiale! Moją rozmówczynią była niezwykle sympatyczna przedstawicielka ‌Samorządu Studentów PK. To dzięki Ani i jej zapołowi #ecopiątki mogą cieszyć Wasze oczy na platformie facebook.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners