Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

HUNTER - Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

15.03
2023
Aplikacja pomoże nam ulepszyć życie?

Aplikacja pomoże nam ulepszyć życie?

 

Loading the player ...


 
Sprytny jak informatyk. Zdolny jak student PK. Za nami niezwykle efektowna i owocna I edycja Kościuszkonu, czyli maratonu informatycznego.

Czy w 24 godziny można z sukcesem zakończyć zmagania rozwiązując problem dotyczący jakości naszego codziennego życia? Oczywiście tak! Studenci Politechniki Krakowskiej nie zwalniają tempa. Informatyczna pasja, chęć zmieniania świata na lepszy i wyzwania to wszystko miało swoje odzwierciedlenie w trakcie wyjątkowych zawodów zorganizowanych prze Samorząd WIiT.

Jak wyglądała I edycja Kościuszkonu? Czego obawiali się organizatorzy? Co ich pozytywnie zaskoczyło? Kto zwyciężył w zawodach? Znajdź odpowiedzi na te pytania słuchając rozmowy z Sandrą Kiwior i Jakubem Kubicą.

---

Rozmawiał Michał Lebiest

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners