Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - 09 Monday Morning
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

Podcasty

10.10
2019
13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

 

Loading the player ...


 
Zapraszamy do wysłuchania wywiadów, które nasi wysłannicy (Paweł Gajos i Adrian Stefańczyk) przeprowadzili w Gdańsku na 13. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2019!
 
To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO to doskonała okazja do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim.


Targi TRAKO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP. Partnerami targów są firmy Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA oraz TRACK TEC.

Imprezie towarzyszy bogaty program m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm oraz Dzień Edukacji i Kariery TRAKO. Organizatorzy, Partnerzy i Wystawcy wspólnie wspierają potrzeby chorych dzieci w ramach, trwającej już od 2003 roku Akcji TRAKO Dzieciom.

TRAKO to także Wystawa Modelarska “Świat Małej Kolei”, uzupełniająca program Targów o ważny element propagowaniem kolei nie tylko wśród profesjonalistów.

Lista czasowa: 
 
00:22 – Michał Wierzbicki, SIM FACTOR, mobilny symulator lokomotywy;
02:23 – Janusz Gawlik, T-Kol, mobilny symulator lokomotywy; 
06:27 – Łukasz Strenk, ReadSpeaker, systemy TTS (Text-To-Speech);
08:27 – Krzysztof Owczarek, NOVAMEDIA Innovision, systemy informacji pasażerskiej; 
12:34 – Robert Pezda, R&G PLUS Mielec, systemy informacji pasażerskiej.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners