Puddle Of Mudd - Blurry

Podcasty

13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

Loading the player ...

TRAKO to także Wystawa Modelarska “Świat Małej Kolei”, uzupełniająca program Targów o ważny element propagowaniem kolei nie tylko wśród profesjonalistów. Zapraszamy do wysłuchania materiału dźwiękowego.

To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO to doskonała okazja do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Targi TRAKO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP. Partnerami targów są firmy Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA oraz TRACK TEC.

Imprezie towarzyszy bogaty program m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm oraz Dzień Edukacji i Kariery TRAKO. Organizatorzy, Partnerzy i Wystawcy wspólnie wspierają potrzeby chorych dzieci w ramach, trwającej już od 2003 roku Akcji TRAKO Dzieciom.