Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

SZYMON WYDRA & CARPE DIEM - Teraz Wiem
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.06
2020
Zostań Wakacyjnym Mistrzem Ortografii

Zostań Wakacyjnym Mistrzem Ortografii

 
Zostań Wakacyjnym Mistrzem Ortografii
Czas rozpocząć drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu to piątek, 26 czerwca. Będzie on trwał aż do 7 września 2020 r.

 

Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli znalazło się ponad 90 atrakcyjnych zestawów z upominkami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier, hulajnoga elektryczna, dron, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne.
 
Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów oraz Wielkiego Finału, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej zdobędzie punktów, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Warto również śledzić profil facebook.com/dyktandapl, gdzie zorganizowany zostanie dodatkowy konkurs-niespodzianka.
 
Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj. Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród przyznanych zostanie w trakcie rozgrywania etapów, a 15 w Wielkim Finale.
 
---
 
źródło: Kraków.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners