Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - Disenchanted
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.09
2018
Zostań członkiem redakcji!

Zostań członkiem redakcji!

 
Zostań członkiem redakcji!
W poniedziałek 17 września rozpoczęliśmy rekrutację. Jeżeli chcecie spróbować swoich sił przy mikrofonie, zarówno w studiu jak i w terenie, nic nie stoi na przeszkodzie. Oferujemy również możliwość pracy realizatora, ale to nie wszystko!

Radio „Nowinki" Politechniki Krakowskiej rozpoczyna nabór w swoje szeregi. Poszukiwani są wolontariusze do zadań reporterskich oraz realizacji dźwięku. Zapraszamy do kontaktu - piszcie na nowinki@pk.edu.pl lub naszego facebook'a. Przede wszystkim liczą się chęci i kreatywność! Dodatkowo, jeżeli macie własne pomysły i sądzicie, że jesteśmy w stanie Wam pomóc, warto je nam przedstawić.
Rekrutacja potrwa od 17 września do 1 października.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners