Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

BIG COUNTRY - Look Away
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.04
2018
Znamy zwycięzców Konkursu Piosenki

Znamy zwycięzców Konkursu Piosenki

 
Znamy zwycięzców Konkursu Piosenki
Tym razem rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki O Nagrodę Rektora PK nie było łatwe. Pierwsze miejsce zajeli ex aequo Rogerio Ngudiangani z Angoli oraz duet Kevin Avelino z Angoli i Ahmed Douieb z Maroka.

Organizatorem wydarzenia było tradycyjnie Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, do którego zadań należy m.in. przygotowanie cudzoziemców do studiowania w Polsce. Uczestnicy wykonali po jednej piosence w języku ojczystym i w języku polskim. Zwycięzcy zaśpiewali swoje autorskie teksty, a także utwory Joanny Kupczyńskiej „Chcę widzieć cię” i zespołu Perfect „Kołysanka dla nieznajomej”. Nagrodę publiczności otrzymał Timofij Lysowyczenko z Ukrainy.

IX Międzynarodowy Konkurs Piosenki o Nagrodę Rektora PK odbył się 23 kwietnia br. w krakowskim klubie studenckim „Kwadrat” przy ul. Skarżyńskiego 1.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z mgr Agnieszką Kamińską na temat Konkursu Piosenki, a także do obejrzenia galerii zdjęć IX Edycji Konkursu (fot. Jan Zych).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners