Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - The Pretender
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.08
2017
Znamy terminy dodatkowej rekrutacji na PK

Znamy terminy dodatkowej rekrutacji na PK

 
Znamy terminy dodatkowej rekrutacji na PK
1 września (architektura krajobrazu - 14 sierpnia) rozpocznie się dodatkowy nabór na studia stacjonarne i niestacjonarnie I i II stopnia na Politechnikę Krakowską. Sprawdźcie terminy!

Kandydaci zainteresowani dodatkową rekrutacją na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni www.pk.edu.pl w dziale „Rekrutacja. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja będzie możliwa w terminie 1-13 września 2017 r., natomiast na studia niestacjonarne I stopnia potrwa do 18 września. Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia na kierunku architektura krajobrazu będą mogli dokonać rejestracji w dniach od 14 sierpnia do 6 września br. (1-7 września należy dostarczyć dokumenty oraz portfolio do oceny).

Ogłoszenie list osób przyjętych nastąpi 25 września (12 września na architekturze krajobrazu, a 26 września na studiach niestacjonarnych).

Szczegółowe informacje nt. dodatkowej rekrutacji i harmonogram znajdziecie w Serwisie Rekrutacyjnym.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners