Guns N' Roses - Welcome To The Jungle

Znamy terminy dodatkowej rekrutacji na PK

1 września (architektura krajobrazu - 14 sierpnia) rozpocznie się dodatkowy nabór na studia stacjonarne i niestacjonarnie I i II stopnia na Politechnikę Krakowską. Sprawdźcie terminy!

Kandydaci zainteresowani dodatkową rekrutacją na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni www.pk.edu.pl w dziale „Rekrutacja. Na studia stacjonarne I stopnia rejestracja będzie możliwa w terminie 1-13 września 2017 r., natomiast na studia niestacjonarne I stopnia potrwa do 18 września. Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia na kierunku architektura krajobrazu będą mogli dokonać rejestracji w dniach od 14 sierpnia do 6 września br. (1-7 września należy dostarczyć dokumenty oraz portfolio do oceny).

Ogłoszenie list osób przyjętych nastąpi 25 września (12 września na architekturze krajobrazu, a 26 września na studiach niestacjonarnych).

Szczegółowe informacje nt. dodatkowej rekrutacji i harmonogram znajdziecie w Serwisie Rekrutacyjnym.