Radio Nowinki powtorka progamu - KALEJDOSKOP

Znamy nazwiska nominowanych do MediaTorów

Już po raz 11. studenci dziennikarstwa wskażą ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. Poza 41 dziennikarzami, o statuetkę powalczą 4 zespoły redakcyjne oraz 2 projekty dziennikarskie.

Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 2 grudnia w Auditorium Maximum UJ. Wyłoni ich ponad 10 tysięcy studentów z 23 polskich uczelni. Dziennikarze zostaną docenieni w kilku kategoriach: AuTORytet, AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR oraz TORpeda. Wśród nominowanych znajdziemy m.in. reportaże, tytuły prasowe, programy telewizyjne, audycje radiowe, teksty publicystyczne i projekty mające na celu skupienie ludzi mediów wokół ważnych problemów i rozwiązanie ich. Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie wraz z uzasadnieniem dostępna jest na stronie: www.mediatory.pl.

Organizatorami 11. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Nasza rozgłośnia jest jednym z patronów medialnych tej inicjatywy.