Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Phillip Phillips - Gone, Gone, Gone
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.10
2017
Znamy nazwiska nominowanych do MediaTorów

Znamy nazwiska nominowanych do MediaTorów

 
Znamy nazwiska nominowanych do MediaTorów
Już po raz 11. studenci dziennikarstwa wskażą ludzi mediów wyróżniających się w polskim środowisku medialnym. Poza 41 dziennikarzami, o statuetkę powalczą 4 zespoły redakcyjne oraz 2 projekty dziennikarskie.

Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 2 grudnia w Auditorium Maximum UJ. Wyłoni ich ponad 10 tysięcy studentów z 23 polskich uczelni. Dziennikarze zostaną docenieni w kilku kategoriach: AuTORytet, AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR oraz TORpeda. Wśród nominowanych znajdziemy m.in. reportaże, tytuły prasowe, programy telewizyjne, audycje radiowe, teksty publicystyczne i projekty mające na celu skupienie ludzi mediów wokół ważnych problemów i rozwiązanie ich. Pełna lista dziennikarzy i materiałów nominowanych w Plebiscycie wraz z uzasadnieniem dostępna jest na stronie: www.mediatory.pl.

Organizatorami 11. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Nasza rozgłośnia jest jednym z patronów medialnych tej inicjatywy.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners