Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Loom - Ptaki (radio edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.01
2019
Zmieniać świat na lepsze

Zmieniać świat na lepsze

 
Zmieniać świat na lepsze
Dr inż. Maria Kurańska z Politechniki Krakowskiej znalazła się na liście tygodnika „Wysokie obcasy”, w specjalnym zestawieniu pięćdziesięciu kobiet, które zmieniają świat. Gazetę wydano 29 grudnia 2018 r.

Dr inż. Maria Kurańska, będąca pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry Chemii i Technologii Polimerów Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, opracowała lekką i odporną na pleśnie poliuretanową piankę do ocieplania budynków, wykorzystując do tego zużyty olej spożywczy.
Rozwiązanie było wielokrotnie doceniane, na przykład w ubiegłorocznej edycji konkursu „Innowacja jest Kobietą”, który służy promowaniu osiągnięć kobiet w sektorze naukowo-badawczym oraz w ósmej edycji programu Lider  realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners