Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Abraxas - Inferno
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.02
2019
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania

Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania

 
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania
Zarząd Transportu Publicznego przygotował projekt zmian, według którego obszar objęty opłatą ma być poszerzony o tereny Zabłocia i os. Podwawelskiego. Zmiany wynikają z potrzeb mieszkańców, od lat ubiegających się o powiększenie strefy.

Zróżnicowane będą również opłaty za pierwszą godzinę postoju, w zależności od odległości strefy od Starego Miasta, według zasady: im bliżej centrum, tym opłaty wyższe. Dodatkowo, strefa miałaby obowiązywać również w weekendy.

Wzrastający ruch turystyczny powoduje, że coraz trudniej jest znaleźć miejsce postojowe, stad wnioski mieszkańców o wprowadzenie strefy parkowania. Z propozycjami zmian zapoznają się obecnie radni miejscy (źródło). 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners