Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Klaus Mitffoch - Smielej
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.05
2023
Złap oddech, złap równowagę – wydarzenie relaksacyjne na PK już 25 maja

Złap oddech, złap równowagę – wydarzenie relaksacyjne na PK już 25 maja

 
Złap oddech, złap równowagę – wydarzenie relaksacyjne na PK już 25 maja
Centrum Wsparcia Społeczności Akademickiej Politechniki Krakowskiej organizuje wydarzenie relaksacyjne pn. „Złap oddech, złap równowagę”. Odbędzie się ono 25 maja 2023 r. w godz. od 11.00 do 14.00 na kampusie przy ul. Warszawskiej 24.


Celem wydarzenia „Złap oddech, złap równowagę” jest zapoznanie członków Społeczności Akademickiej z prostymi technikami przywracania równowagi psychicznej w sytuacjach stresogennych. W programie m.in. relaksacja, medytacja, konsultacje z rehabilitantem, możliwość rozmowy z psychologiem, test wydolności ASTRAND-RYHMING, analiza składu ciała wagą TANITA oraz inne relaksujące propozycje, które pomagają w redukcji stresu, lęku i odczuwanego w ciele napięcia. Szczegółowy harmonogram wydarzenia wkrótce znajdzie się na stronie Centrum Wsparcia Społeczności Akademickiej PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners