The Cardigans - Sabbath Bloody Sabbath

Zimowa edycja Otwartej Szkoły WIŚ PK

Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej wznawia działalność Otwartej Szkoły, tym razem w zimowym wydaniu. W ramach wydarzenia odbędą się zajęcia w formie wykładów oraz warsztatów, w dniach 21-26 stycznia 2019 roku.

Do głównych celów działania Otwartej Szkoły należy wsparcie działalności dydaktycznej WIŚ PK, wzmocnienie wieloletnich kontaktów pracowników wydziału z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi oraz współpracy z ich wykładowcami.

Podstawową formułą zajęć Otwartej Szkoły WIŚ PK są wykłady i warsztaty doskonalące wiedzę, a także indywidualne konsultacje. O tajnikach planowania eksperymentu z elementami statystyki opowie słuchaczom prof. Robert C. Rickards z German Police University. Dla nowych uczestników będą to zagadnienia wprowadzające, natomiast osoby, które wzięły udział w letniej edycji Otwartej Szkoły, poszerzą swoją wiedzę.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysłać zgłoszenie drogą mailową na skrzynkę prodziekana Wydziału Inżynierii Środowiska PK dr inż. Jarosława Müllera: jmuller@pk.edu.pl. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi ww. osób na temat letniego wydania Otwartej Szkoły na Wydziale Inżynierii Środowiska PK.