Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.02
2023
Zbliżają się Mistrzostwa Politechniki w Szachach Online 2023

Zbliżają się Mistrzostwa Politechniki w Szachach Online 2023

 
Zbliżają się Mistrzostwa Politechniki w Szachach Online 2023
Kto jest najlepszym szachistą na PK? Już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie. Studenci, doktoranci i pracownicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas II Mistrzostw Politechniki Krakowskiej w Szachach Online. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do najbliższej niedzieli.


Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w szachach odbędą się online za pomocą platformy Chess.com. Wydarzenie będzie miało formę trzech turniejów, które zostaną przeprowadzone 20, 22 i 24 lutego br. Zapisy przyjmowane są do niedzieli 19 lutego do godziny 12.00 (link do zapisów: https://forms.office.com/e/BBDzmBPLd0). W mistrzostwach udział mogą wziąć zarówno studenci, jak i doktoranci Politechniki Krakowskiej.

Laureaci Mistrzostw Politechniki Krakowskiej w Szachach Online będą mogli ubiegać się o delegację na Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w Regulaminie Technicznym. Organizator przewiduje nagrody dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników w klasyfikacji OPEN, a także nagrodę dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z danego Wydziału.

Organizatorami zawodów są: Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej, Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji. Wydarzenie można śledzić za pomocą mediów społecznościowych.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners