Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Nightwish - Bless the Child
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.03
2021
Zbliża się Wirtualny Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej

Zbliża się Wirtualny Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej

 
Zbliża się Wirtualny Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej
Już 26 marca tegoroczni maturzyści i wszyscy zainteresowani będą mogli lepiej poznać Politechnikę Krakowską oraz jej ofertę dydaktyczną, a także dowiedzieć się, jakie możliwości uczelnia stwarza swoim studentom i absolwentom.

Wszystko to w ramach Wirtualnego Dnia Otwartego na PK. Wydarzenie zostanie zorganizowane na Facebooku w godz. 9.30-15.00.
 
Ze względu na pandemię, dzień otwarty uczelni nie mógł odbyć się w formule stacjonarnej. Jednak wirtualna forma wydarzenia będzie równie atrakcyjna. Dla uczestników WDO na PK przygotowaliśmy materiały filmowe i prezentacje dotyczące uczelni i wydziałów, a także spotkania „na żywo” z pracownikami i studentami Politechniki Krakowskiej. Ponadto, zaplanowaliśmy czat (przez całe wydarzenie) z naszymi ekspertami – pracownikami uczelni, którzy udzielą odpowiedzi na pytania internautów. Pytania będzie można też zadawać gościom live chatów. 
 
Wirtualny Dzień Otwarty będzie podzielony na kilka sekcji. W pierwszej z nich pn. „Ludzie PK = Ludzie sukcesu”, uczestnicy poznają perspektywy zawodowe po studiach na Politechnice Krakowskiej, usłyszą też o osiągnięciach naszych studentów i absolwentów. W ramach sekcji „Porozmawiajmy o rekrutacji” przewidujemy m.in. live z przedstawicielką Działu Kształcenia, zaś pracownicy wydziałów odpowiedzą na najczęściej zadawane przez kandydatów pytania. W trakcie WDO będzie również okazja, by dowiedzieć się, jak wygląda życie studenckie na PK. Przybliżą je zaproszeni goście w części „Nie tylko studia”.  
 
Wirtualny Dzień Otwarty na Politechnice Krakowskiej odbędzie się 26 marca w godz. 9.30-15.00 na Facebooku
 
Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, niektóre z punktów programu WDO na PK mogą ulec zmianie. 
 
Okazją do zdobycia dodatkowych informacji na temat PK będzie także wydarzenie „Poznaj Polibudę Krakowską”, które 27 marca organizuje Samorząd Studencki. Uczestnicy spotkają się ze studentami za pomocą wirtualnych pokoi, będą mogli posłuchać rozmów z żakami PK, a o godz. 20.00 wziąć zdalnie udział w koncercie – niespodziance. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.30. Szczegóły na: poznajpk.pl.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners