3 Doors Down - It's Not My Time

Zbliża się kolejna Noc Teatrów

Nie tak dawno odbyła się krakowska Noc Muzeów, a już niedługo Noc Teatrów. Dokładnie z 17 na 18 czerwca br. W Noc Teatrów włącza się także Scena Politechniki Krakowskiej Teatr Zależny.

Repertuar Teatru Zależnego na to wydarzenie oraz inne dni czerwca znajdziecie na stronie głównej PK: www.pk.edu.pl.

Krakowska Noc Teatrów odbędzie się już po raz siódmy. W akcji uczestniczą m.in. Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya–Żeleńskiego oraz Teatr Ludowy.

Szczegółowy program Nocy Teatrów znajdziecie na stronie internetowej organizatora.