Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach

Zbliża się Gala MediaTorów

Mariusz Szczygieł został AuTORytetem studentów dziennikarstwa w Plebiscycie MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie. Statuetkę odbierze podczas jubileuszowej 10. Gali Finałowej, która odbędzie się 3 grudnia w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W kategorii AuTORytet studenci doceniają tych dziennikarzy, od których mogą uczyć się rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów. Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej oraz ma wymiar ponadczasowy. To już druga statuetka w Plebiscycie MediaTory dla Mariusza Szczygła, który w 2013 r. zwyciężył w kategorii DetonaTOR za reportaż „Śliczny i posłuszny” opublikowany w „Dużym Formacie”. W tym roku reportażysta dołączył między innymi do Bogdana Rymanowskiego, Hanny Krall, Wojciecha Jagielskiego oraz Wojciecha Manna, którzy zostali wybrani AuTORytetami w latach ubiegłych. Zwycięzców w pozostałych kategoriach jubileuszowej edycji Plebiscytu MediaTory poznamy podczas Gali Finałowej 3 grudnia.

Więcej o plebiscycie na: www.mediatory.pl.