Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kaiser Chiefs - Man On Mars
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.02
2017
Zbliża się Dzień Wynalazków na PK

Zbliża się Dzień Wynalazków na PK

 
Zbliża się Dzień Wynalazków na PK
Najciekawsze polskie wynalazki z dziedziny bezpieczeństwa i zdrowia zostaną zaprezentowane 3 marca br. podczas Dnia Wynalazków na Politechnice Krakowskiej. Organizatorem jest INTECH PK.

To już trzecia edycja Dnia Wynalazków, którego głównym celem jest upowszechnienie nowatorskich, opracowanych przez naukowe środowisko rozwiązań oraz podniesienie poziomu współpracy między innowatorami, funduszami inwestycyjnymi i innymi instytucjami zaangażowanymi w proces komercjalizacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej: dw2017.evenea.pl, gdzie znaleźć można także szczegółowe informacje i program Dnia Wynalazków.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners