Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.04
2017
Zbliża się 14. edycja Misteria Paschalia

Zbliża się 14. edycja Misteria Paschalia

 
Zbliża się 14. edycja Misteria Paschalia
Od 10 do 14 kwietnia kolejna odsłona Misteria Paschalia - jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych europejskich festiwali poświęconych muzyce renesansu i baroku. W trakcie Wielkiego Tygodnia arcydzieła muzyki dawnej przedstawią najsłynniejsze zespoły, dyrygenci i soliści.

Formuła Misteria Paschalia opiera się na prezentacji starannie wyselekcjonowanej muzyki związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą, wykonywanej przez uznanych mistrzów i wybitnych interpretatorów muzyki dawnej. Tegoroczną odsłonę zainauguruje polska prapremiera dzieła Claudia Monteverdiego „Selva Morale e Spirituale”. Festiwalowe wydarzenia będą transmitowane przez francuską telewizję Mezzo.

Organizatorami festiwalu Misteria Paschalia są Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Honorowy patronat nad festiwalem objął Pierre Lévy, Ambasador Francji w Polsce.

Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej festiwalu Misteria Paschalia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners