Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Deszcz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.02
2018
Zaśpiewaj z Krakowską Orkiestrą Staromiejską

Zaśpiewaj z Krakowską Orkiestrą Staromiejską

 
Zaśpiewaj z Krakowską Orkiestrą Staromiejską
Zapraszamy do udziału w muzycznej zabawie organizowanej przez Krakowską Orkiestrę Staromiejską i Radio „Nowinki”. W dniach 7 i 8 marca w radiowym studiu odbędą się przesłuchania wstępne do koncertu z orkiestrą Politechniki Krakowskiej.

Aby wziąć udział w zabawie, należy przesłać na adres wo@smkos.pl zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, numer telefonu oraz tytuł ulubionego przeboju wraz z linkiem do oryginalnego wykonania. Kandydaci zostaną zaproszeni na przesłuchania, które odbędą się w dniach 7 i 8 marca w siedzibie Radia „Nowinki” - DS 3 „Bartek” przy ul. Skarżyńskiego 7/6. Osoby wybrane w przesłuchaniach wezmą udział w majowym koncercie Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej.

Odwiedź: www.k-o-s.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners