Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Man Overboard
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.04
2015
Zaproszenie na spektakl w Kinie do zgarnięcia w Nowinkach!

Zaproszenie na spektakl w Kinie do zgarnięcia w Nowinkach!

 
Zaproszenie na spektakl w Kinie do zgarnięcia w Nowinkach!
British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Burza” Williama Szekspira w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na dużym ekranie”. Nagranie zrealizowane w londyńskim The Globe będzie można zobaczyć 16 kwietnia tylko w Multikinie. Retransmisja spektaklu odbędzie się w 17 kinach sieci. Jeśli chcielibyście otrzymać tę nagrodę - wystarczy brać udział w naszych dyskusjach. Innymi słowy wypowiedzieć swoje zdanie na tematy, które poruszamy w porannych audycjach. Dziś mówimy o: Waszych doświadczenia związanych z rozmowami kwalifikacyjnymi. A wszystko to w odniesieniu do Sprawy Kandydatki na stanowisko prezesa ZUS. :) - Więc 3,2,1 start! Cykl „Globe On Screen” to niepowtarzalna okazja by przenieść się w przeszłość, w czasy teatru elżbietańskiego, kiedy powstawały nieśmiertelne dramaty Williama Szekspira.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners