Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Human - Polski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.06
2022
Zapraszamy na Festiwal Mechanika!

Zapraszamy na Festiwal Mechanika!

 
Zapraszamy na Festiwal Mechanika!
W dniach 5-9 czerwca odbywa się wielkie święto Wydziału Mechanicznego – Festiwal Mechanika!


Po pandemicznej przerwie Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego postanowiła rozszerzyć organizowany corocznie Dzień Mechanika i przygotowała masę atrakcji. Otwarciem wydarzenia będzie zlot samochodów zabytkowych, sportowych, tuningowych oraz motocykli, odbywający się na parkingu Wydziału Mechanicznego w Czyżynach (al. Jana Pawła II 37). Udział zapowiedziało już ponad 90 wystawców z całej Polski, odbędą się wykłady ekspertów z zakresu motoryzacji (wykład prof. M. Brzeżańskiego dot. nowych źródeł napędów w transporcie), a także dla wszystkich chętnych wycieczki i atrakcje naukowe przybliżające działalność wydziałowych laboratoriów i jednostek.

Dzień drugi obfituje w atrakcje dla studentów – wykład przedstawiciela firmy IRIS M, turniej w FIFĘ, oraz możliwość jazdy symulatorem wyścigowym – w klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1).

W trzecim dniu Festiwalu zaplanowano zmagania sportowe – turniej o puchar Dziekana w piłce nożnej i siatkowej – wszystkie wydarzenia będą się odbywać w Hali Sportowej Czyżyny – przy al. Jana Pawła II 37.

Dzień czwarty – 8 czerwca – to tradycyjne wyścigi gokartowe, a także wycieczki i prezentacje atrakcji naukowych Wydziału Mechanicznego dla wszystkich chętnych. Na Auli C04 odbędzie się wystawa prac studentów i absolwentów Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego, a w nowym studiu projektowym IWP odbędzie się dzień otwarty dla maturzystów. Odbędzie się również wystawa i prezentacje Kół Naukowych oraz rozdanie nagród dla laureatów Wydziałowej Sesji Kół Naukowych.

Festiwal zakończy się wielką integracyjną imprezą studencką w Klubie Kwadrat, w dniu 9 czerwca o 20:00.

Wydarzenie jest otwarte dla WSZYSTKICH chętnych – serdecznie zapraszamy!

Harmonogram wydarzenia

Informacje i zapisy na zlot: na stronie wydarzenia na FB
Strona Festiwalu Mechanika na FB

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners