Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.04
2024
Zapraszamy na Dzień Otwarty na PK! Spotkajmy się już w ten piątek

Zapraszamy na Dzień Otwarty na PK! Spotkajmy się już w ten piątek

 
Zapraszamy na Dzień Otwarty na PK! Spotkajmy się już w ten piątek
Zapraszamy tegoroczne maturzystki i maturzystów oraz wszystkie osoby zainteresowane kształceniem na Politechnice Krakowskiej na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 19 kwietnia br. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać uczelnię od środka, odkryć bogactwo naszych programów studiów oraz zanurzyć się w akademicką atmosferę. Na uczestniczki i uczestników czekają liczne prezentacje, warsztaty, spotkania z wykładowcami i studentami, które na pewno będą pomocne przy podejmowaniu decyzji o dalszej ścieżce edukacyjnej.

W piątek 19 kwietnia w godz. 10.00-15.00 studentów i naukowców wszystkich ośmiu wydziałów Politechniki Krakowskiej będzie można spotkać na żywo na kampusie uczelni przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie.
 
 
Dla naszych gości – maturzystek, maturzystów, kandydatek i kandydatów na studia – czekać będą największe atrakcje Politechniki, m.in.: tańczące roboty, plener rysunkowy, skaner metrologiczny czy strzelające kondensatory. Wydziały otworzą także swoje laboratoria, które na co dzień mogą oglądać jedynie naukowcy i studenci. Gwarantujemy, że zwiedzanie laboratoriów m.in.: Inżynierii Ruchu Kolejowego, Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego, Hydraulicznego, GlobalLogic czy Materiałów i Nawierzchni Drogowych obudzi w każdym naukową pasję.
 
Nasi pracownicy i studenci przygotowali także pokazy chemiczne, akcję sadzenia roślin, konkursy i quizy, a także – wraz z organizacjami studenckimi, Szkołą Doktorską i Działem Promocji – grę miejską, w której będzie można wygrać fajne nagrody. Główne punkty informacyjne usytuowane będą w piątek w Galerii GIL i holu budynku głównego PK. To tam będzie można pobrać mapki kampusu oraz karty do gry.
 
W tym roku naszym Dniem Otwartym ponownie włączamy się w ogólnopolską akcję „Dziewczyny na Politechniki!”. Na scenie koło Galerii Gil odbędą się panele dyskusyjne oraz wywiady z naukowczyniami i studentkami z PK. Dla aktywnych osób przewidziane są upominki. Na dziedzińcu uczelni znajdować się będzie także strefa relaksu i strefa gastro, a odpoczynek umili muzyka grana na żywo przez politechniczne Radio Nowinki.  
 
Wszystkie informacje – wraz ze szczegółowym harmonogramem dostępne są na stronie Portalu Rekrutacyjnego. Zapraszamy!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners