Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.09
2015
Zapraszamy na 40. Krakowskie Reminiscencje Teatralne w 2015

Zapraszamy na 40. Krakowskie Reminiscencje Teatralne w 2015

 
Zapraszamy na 40. Krakowskie Reminiscencje Teatralne w 2015

Krakowskie Reminiscencje Teatralne w 2015 roku obchodzą czterdziesty jubileusz. Z tą rocznicą związany będzie tzw. podtytuł festiwalu: 40 Off KRT oraz nowe logo.

Festiwal przypomni swoje korzenie, poprzez wystawy oraz działania tzw. „retrospektywne” związane z przybliżeniem historii najistotniejszych prezentacji z ostatnich 40 lat. Celem festiwalu jest zwrócenie uwagi na współczesny Off, jako „awangardę sztuki podziemia”, szukając źródeł teatru, w sensie rytuału i obrzędu, angażując czynnie odbiorcę. Festiwal będzie pewnego rodzaju konfrontacją z kulturą teatru instytucjonalnego, gdzie łączą się ze sobą sztuki wizualne z żywym słowem, ruchem oraz muzyką.

Tegoroczna edycja zaprasza widzów do dyskusji dotyczącej kondycji i miejsca sztuki we współczesnym świecie. Wybrane tematy programu i sposoby ich realizacji będą intensywnie oddziaływać na zmysły i jednocześnie skłaniać do zajęcia konkretnego stanowiska – mobilizacji, troski o lepszy świat, wyrażenie buntu wobec niedoskonałości, braku tolerancji czy fanatyzmu. Mimo wielu zmian, to nadal będzie międzynarodowy festiwal idei, który cechować będzie dynamika wydarzeń pod względem kulturowym i tożsamościowym. Podkreślą to jeszcze działania w przestrzeni miejskiej która, niekoniecznie dedykowana jest adaptacji teatralnej.

A wszystko to pod kierunkiem Any Nowickiej i Moniki Kufel – założycielek Teatru Barakah.

 

Więcej informacji:

http://krt-festival.pl

https://www.facebook.com/RMNSC.FESTIVAL

https://www.youtube.com/watch?v=pdluGjHrYCU&feature=youtu.be

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners