Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

OneRepublic - Secrets
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.11
2017
Zagłosuj online na Bieg Kościuszkowski

Zagłosuj online na Bieg Kościuszkowski

 
Zagłosuj online na Bieg Kościuszkowski
Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki znalazł się w finale konkursu Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej o Nagrody "ProJuvenes".

Bieg Kościuszkowski znajduje się w kategorii Sport Studencki. Zakwalifikowane projekty walczą w sumie ośmiu kategoriach. Do czwartku 23 listopada, do godziny 13:00 można oddawać swoje głosy na stronie internetowej wydarzenia.

Nagrody "ProJuvenes" to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, od 2013 roku. Konkurs ma na celu przede wszystkim promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw.  

Bieg Kościuszkowski odbywa się w rocznicę złożenia przez Tadeusza Kościuszkę uroczystej przysięgi narodowi na Rynku Głównym w Krakowie (24 marca 1794 r.).  Tradycja biegu na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń na PK.    

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners