Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Livin' In A World Without You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.11
2021
Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia

Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia

 
Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia
Krakowskie Forum Kultury zaprasza wszystkich sympatyków muzyki sakralnej oraz organowej na 18. edycję Międzynarodowego Festiwalu Zaduszki Organowe im. prof. Jana Jargonia. Koncerty odbywają się będą w krakowskich kościołach, od 30 października do 9 listopada.


Zaduszki Organowe to wydarzenie związane z uczczeniem pamięci prof. Jana Jargonia – wybitnego krakowskiego organisty, kompozytora i pedagoga. Pomysłodawcami festiwalu byli studenci profesora, którzy po jego śmierci zaproponowali utworzenie wydarzenia, w celu upamiętnienia jego niezwykłej postaci i działalności. Organizatorzy festiwalu, kontynuując pierwotną inicjatywę, przygotowują co roku wyjątkowy cykl koncertów organowych, w wykonaniu znanych polskich muzyków oraz artystów zagranicznych.

W tym roku będziemy mieli okazję wysłuchać między innymi belgijskiej i estońskiej muzyki organowej, a także koncertów upamiętniających rocznicę śmierci wybitnych artystów. Dopełnieniem wydarzeń muzycznych będzie sesja naukowa organizowana przez Akademię Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

Więcej informacji na stronie Krakowskiego Forum Kultury.

Aktualny program wydarzenia oraz program sesji naukowej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners