Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blue October - Say It
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.06
2017
"Zaczynając od moich ulic" - Miłosz Festival

"Zaczynając od moich ulic" - Miłosz Festival

 
"Zaczynając od moich ulic" - Miłosz Festival
Już 8 czerwca rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Miłosza. Jest to największe święto poezji w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku festiwal odwiedzają największe gwiazdy światowej literatury.

Miłosz Festival potrwa do niedzieli. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest tytuł zbioru szkiców i przekładów Czesława Miłosza – "Zaczynając od moich ulic", wydanego w 1985 r. przez Instytut Literacki w Paryżu. Na program festiwalu składają się spotkania autorskie, debaty, koncerty, projekcje filmowe, czytanie i komentowanie wierszy. Od 2014 r., Festiwal Miłosza organizowany jest przez Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundację Miasto Literatury.

Pełna informacja dot. programu festiwalu dostępna jest na stronie internetowej: miloszfestival.pl.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners