Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Soundgarden - Fell On Black Days
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.10
2019
Za tydzień Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej

Za tydzień Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej

 
Za tydzień Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej
W czwartek, 24 października br. w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17, odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Krakowskiej. Pracodawcy będą czekać na studentów w godz. 10.00-15.00. Wydarzenie honorowym patronatem objął rektor PK prof. dr hab. inż. Jan Kazior.
 
Jak co roku, w targach weźmie udział wielu wystawców i gości z kraju i zagranicy, reprezentujących różne branże – budownictwo, automatykę i robotykę, elektronikę, energetykę, mechanikę, telekomunikację, IT. Swoje stoiska przygotują m.in. Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o. o., Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o., Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Grupa ZUE S.A., Grupa Maspex, Strabag Sp. z o.o., MAN Bus Sp. z o.o. Wśród wystawców znajdą się także stoiska: Centrum Transferu Technologii PK, INTECH PK, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości PK, Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości PK, Future Lab PK. Sponsorem tegorocznego wydarzenia jest firma ArcelorMittal Poland.
 
Podczas Inżynierskich Targów Pracy swoje dokumenty aplikacyjne będzie można skonsultować z doradcami zawodowymi Biura Karier PK i rekruterami pracodawców, a także pozostawić na stanowiskach wystawców. W tym roku dla uczestników wydarzenia zostaną przygotowane specjalne strefy: Talentów PIKAP i POWER PK (oferta szkoleń i działań rozwojowych).
 
Wstęp na Inżynierskie Targi Pracy PK jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Harmonogram wydarzenia zostanie wkrótce opublikowany na stronie: targi.pk.edu.pl.
 
 
Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zajmuje się zawodową promocją studentów i absolwentów PK, pomaga im funkcjonować na rynku pracy, prowadzi doradztwo zawodowe i szkolenia, informuje o miejscach pracy, nawiązuje kontakty z firmami, posiada bazy danych firm i informacje o ofertach pracy dostępnych dla absolwentów, pomaga w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy nauką a przemysłem. Biuro prowadzi badania losów absolwentów. Ostatni raport wskazuje, że 94,4 proc. absolwentów Politechniki Krakowskiej z rocznika 2018 pracuje w pół roku po studiach magisterskich. Zdecydowana większość badanych pracę znalazła jeszcze przed obroną dyplomu magisterskiego. Zestawienie wyników badań z kilku ostatnich lat potwierdza stabilność losów zawodowych magistrów inżynierów po PK. Ich zatrudnialność oscyluje od lat na poziomie około 90 proc.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners