Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.03
2018
Za tydzień 42. Bieg Kościuszkowski

Za tydzień 42. Bieg Kościuszkowski

 
Za tydzień 42. Bieg Kościuszkowski
Już 26 marca odbędzie się kolejna edycja Ulicznego Biegu Sztafetowego Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki. W tym roku główną częścią imprezy będzie Sztafeta Męska. Jak co roku, odbędzie się również Bieg VIP-ów, Osób Niepełnosprawnych oraz Sztafeta Kobieca.

Bieg Kościuszkowski na przestrzeni lat stał się wiodącą imprezą o charakterze akademickim, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń sportowych Krakowa. Z roku na rok liczba zawodników rośnie, jak i odwiedzających: studentów, mieszkańców Krakowa, turystów, uczniów i wielu innych.
Sztafeta Męska rusza o godz. 12:00 przed głównym gmachem Politechniki Krakowskiej przy ulicy Warszawskiej 24. Trasa przebiega wzdłuż największych zabytków miasta: Barbakanu, Bramy Floriańskiej, Rynku Głównego czy Zamku Królewskiego na Wawelu, kończąc na Kopcu Kościuszki.
O godz. 12:10 wokół Rynku Głównego odbędą się w następującej kolejności: Bieg VIP-ów, Osób Niepełnosprawnych oraz Kobiet. Ponadto będą prowadzone dodatkowe klasyfikacje: memoriał im. dra Piotra Jeża, Puchar Zarządu AZS, klasyfikacja uczelni krakowskich oraz służb mundurowych.
Nowym punktem tegorocznej imprezy będzie memoriałowy  bieg im. Edwarda Surdyki, polskiego trenera piłki ręcznej, który od 1963 r. pracował w studium WF Politechniki Krakowskiej, jednego z pomysłodawców i inicjatorów Biegu Kościuszkowskiego.

Po więcej informacji sięgajcie na stronę AZS PK.
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners