Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Pierwsze wyjscie z mroku
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.06
2017
Za nami lokalny finał Emergenzy

Za nami lokalny finał Emergenzy

 
Za nami lokalny finał Emergenzy
W sobotę 17 czerwca w krakowskim klubie ZetPeTe odbył się okręgowy finał VI sezonu największego festiwalu w Europie dla zespołów bez kontraktów płytowych. Wygrał Synthetic Blast.

Wspomniany zespół zwyciężył głosami publiczności oraz jurorów, zgromadzonych podczas wydarzenia. Konkurencja stawiała wysokie wymagania, co podsycało emocje oraz poprawiało widowisko. Kolejnym etapem festiwalu Emergenza jest ogólnokrajowy, który odbędzie się 23-24  czerwca w warszawskiej Proximie, natomiast międzynarodowy finał zorganizowany będzie w Berlinie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners