Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Popsysze - Popsysze / She's A Pumpkin
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.01
2022
Za nami I etap konkursu „O Złoty Indeks PK”. Finał 26 lutego

Za nami I etap konkursu „O Złoty Indeks PK”. Finał 26 lutego

 
Za nami I etap konkursu „O Złoty Indeks PK”. Finał 26 lutego
8 stycznia odbył się I etap (on-line) konkursu „O Złoty Indeks PK”, w którym 211 tegorocznych maturzystów rywalizuje w trzech dyscyplinach: matematyce, chemii i informatyce. Do finału, zaplanowanego na 26 lutego, zakwalifikowało się 89 osób. Laureaci konkursu otrzymają dodatkowe punkty w rekrutacji na Politechnikę Krakowską.
I etap konkursu „O Złoty Indeks PK” został zorganizowany za pomocą platformy e-learningowej. Między 6 grudnia 2021 r. a 6 stycznia 2022 r. odbywała się elektroniczna rejestracja, podczas której osoby zainteresowane udziałem w rywalizacji wskazywały jeden z trzech konkursowych przedmiotów. W bieżącej, 7. edycji po raz pierwszy naukowe zmagania toczą się w dziedzinie informatyki. Spośród 211 osób, które zgłosiły się do konkursu, 136 wybrało matematykę, 56 chemię, a 19 osób informatykę. Wśród 89 finalistów, 46 powalczy w dyscyplinie matematyka, 32 sprawdzi swoje umiejętności chemiczne i 11 – informatyczne. 
 
II etap konkursu „O Złoty Indeks PK” odbędzie się 26 lutego (sobota) na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, choć – ze względu na sytuację epidemiczną – istnieje możliwość zrealizowania go zdalnie. W zależności od uzyskanych wyników, laureaci otrzymają 200, 100 lub 60 dodatkowych punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na wybrany kierunek studiów I stopnia na PK, za wyjątkiem inżynierii wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym oraz kierunków oferowanych przez Wydział Architektury. Ponadto dla laureatów I stopnia, którzy podejmą studia na Politechnice Krakowskiej oraz zaliczą pierwszy semestr, przyznane zostaną nagrody finansowe w ramach programu „Student Lider pierwszego roku”. 
 
Więcej informacji na temat konkursu na stronie internetowej: indeks.pk.edu.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners