Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Graham Coxon - Ooh, Yeh Yeh (Radio Edit)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.10
2022
XXII Konferencja Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych na Politechnice Krakowskiej

XXII Konferencja Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych na Politechnice Krakowskiej

 
XXII Konferencja Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych na Politechnice Krakowskiej
W dniach 19-21 października odbędzie się XXII Konferencja Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych. Celem tego cyklicznego wydarzenia jest m.in. wymiana poglądów i doświadczenia w zarządzaniu administracyjnym i finansami szkół wyższych. Po raz pierwszy gospodarzem Konferencji jest Politechnika Krakowska.
 
W XXII edycji Konferencji Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych wezmą udział przedstawiciele 22 szkół wyższych. Poza organizującą wydarzenie Politechniką Krakowską, reprezentowane będą także: Politechnika Warszawska, Politechnika Opolska, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Morska w Szczecinie, Uniwersytet Zielonogórski, Politechnika Łódzka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Wojskowa Akademia Techniczna, Politechnika Koszalińska, Politechnika Poznańska, Politechnika Śląska w Gliwicach, Politechnika Częstochowska, Politechnika Białostocka, Politechnika Gdańska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Świętokrzyska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, Politechnika Lubelska. 
 
Wydarzenie zostanie zainaugurowane w środę 19 października w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” na kampusie głównym Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Uczestników powita rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz, a także kanclerz uczelni mgr inż. Sylwia Momot-Luzara. Rektor PK przedstawi gościom prezentację na temat historii i dorobku uczelni. Zaplanowano również wystąpienie Przewodniczącego Konwentu Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych, kanclerza Politechniki Poznańskiej dr inż. Janusza Napierały. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zwiedzić Muzeum Politechniki Krakowskiej znajdujące się w budynku „Areszt”, które w najbliższych dniach wznawia swoją działalność po gruntownym remoncie. Przewidziano też zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu. 20 i 21 października obrady toczyć będą się w Racławicach. 
 
20 października odbędzie się m.in. panel dyskusyjny kanclerzy i kwestorów pn. „Jak zmniejszyć rotację i utrzymać najlepszych pracowników administracyjnych Uczelni, w tym pozapłacowe korzyści oferowane przez Uczelnie”, moderowany przez kanclerz PK mgr inż. Sylwię Momot-Luzarę. 21 października przewidziano dwa panele: panel kanclerzy „Dobre praktyki w zakresie ograniczenia kosztów oraz zwiększenia finansowania pozabudżetowego Uczelni w aspekcie realnego spadku przychodów z subwencji” (moderator: kanclerz PK) i panel kwestorów „Rozliczenia projektów z NCBR z uwzględnieniem podatku od towarów i usług – orzecznictwo, stanowisko KIS” (moderator: kwestor PK mgr Małgorzata Kurowska). 
 
 
XXII Konferencję Kanclerzy i Kwestorów Polskich Uczelni Technicznych organizuje Politechnika Krakowska wspólnie z Agencją Szkolenia i Promocji Kadr. 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners