Red Hot Chili Peppers - Fortune Faded

2021
XXI Edycja Konkursu dla studentów II roku 4 semestru studiów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

24 czerwca 2021 roku poznaliśmy wyniki XXI. edycji konkursu dla studentów II roku 4 semestru studiów WA PK ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE

Konkurs jest efektem współpracy: Katedry Projektowania Architektonicznego WA PK oraz Stowarzyszenia Producentów Cementu.

Jury konkursu:  Dr hab. inż. arch. TOMASZ KOZŁOWSKI, Prof. PK; Prof. dr hab. inż. arch. JUSTYNA KOBYLARCZYK; Mgr inż. ZBIGNIEW PILCH; Dr inż. arch. ANNA MIELNIK, Prof. PK; Dr inż. arch. MONIKA GAŁA-WALCZOWSKA; Dr inż. arch. MAREK POCZĄTKO; Dr inż. arch. PRZEMYSŁAW BIGAJ; Mgr inż. arch. PIOTR STALONY-DOBRZAŃSKI; Mgr inż. arch. WOJCIECH CIEPŁUCHA oraz Mgr inż. arch. GRZEGORZ TWARDOWSKI.

Laureatami konkursu zostali Kamila Mizera, Wiktoria Boroń oraz Jakub Sańka. Z powodu pandemii, wręczenie nagród odbyło się na spotkaniu on-line za pośrednictwem platformy ZOOM.

Zapraszamy do wirtualnej galerii: https://kpa.arch.pk.edu.pl/architektura-betonowa-gra-bryl-dom-w-krajobrazie-2021/