Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.01
2019
XI Dni Transportu

XI Dni Transportu

 
XI Dni Transportu
W dniach 17-18 stycznia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Naukowe XI Dni Transportu, organizowane przez Koło Naukowe Logistyki TiLOG. Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 9:00 w Pawilonie „Kotłownia".

Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest „Przyszłość i wyzwania europejskiego rynku transportowego i logistycznego”. Obrady będą skupiać się na pracy trzech paneli: logistycznego, kolejowego i lotniczego.

Uczestnicy zajmą się m.in. tematami takimi jak: inteligentne systemy transportowe, narzędzia komputerowe w sterowaniu i optymalizacji procesów logistycznych i transportowych,maksymalizacja przewozów kolejowych w świetle ograniczonej podaży dróg kolejowych.

XI Dni Transportu odbędą się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia". Więcej znajdziecie na FB wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners