Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.01
2019
Występ Chóru „Cantata" w Nowym Targu

Występ Chóru „Cantata" w Nowym Targu

 
Występ Chóru „Cantata" w Nowym Targu
Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata" pod opieką dyrygent Marty Stós zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, w niedzielę 13 stycznia w Nowym Targu. Chóru będzie można wysłuchać dwukrotnie.

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” powstał w 1990 roku. Założycielką chóru jest Małgorzata Mazur, która do 2000 roku prowadziła zespół. Po niej batutę przejęła i dyryguje chórem do dziś Marta Stós.

Zespół tworzą zarówno studenci jak i absolwenci PK. Koncerty zdarzają się często, chóru można również posłuchać podczas ważnych wydarzeń uczelnianych. Repertuar łączy muzykę religijną ze świecką, poważną z rozrywkową czy cerkiewną z gospel.

Miejscem wydarzenia będzie kościół św. Jana Pawła II w Nowym Targu. Chór zaśpiewa podczas mszy świętej o godz. 11:30 oraz osobnego koncertu, o 17:00. Zapraszamy serdecznie!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners