Bethel - Muzyka serc

Występ Chóru „Cantata" w Nowym Targu

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata" pod opieką dyrygent Marty Stós zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, w niedzielę 13 stycznia w Nowym Targu. Chóru będzie można wysłuchać dwukrotnie.

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” powstał w 1990 roku. Założycielką chóru jest Małgorzata Mazur, która do 2000 roku prowadziła zespół. Po niej batutę przejęła i dyryguje chórem do dziś Marta Stós.

Zespół tworzą zarówno studenci jak i absolwenci PK. Koncerty zdarzają się często, chóru można również posłuchać podczas ważnych wydarzeń uczelnianych. Repertuar łączy muzykę religijną ze świecką, poważną z rozrywkową czy cerkiewną z gospel.

Miejscem wydarzenia będzie kościół św. Jana Pawła II w Nowym Targu. Chór zaśpiewa podczas mszy świętej o godz. 11:30 oraz osobnego koncertu, o 17:00. Zapraszamy serdecznie!