Korn - Another Brick In The Wall

Wystawa projektów studentów Architektury PK

Politechnika Krakowska, Urząd Miasta Gorlice oraz Biecz mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy projektów semestralnych studentów Wydziału Architektury PK poświęconych gorlickim oraz bieckim lokalizacjom.

Wernisaż odbędzie się w sobotę 8 czerwca o godzinie 11.00 w Pawilonie Historii Miasta Gorlice oraz w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu. Politechnika Krakowska we współpracy z urzędami miejskimi wspomnianych miast ma okazję kolejny raz zaprezentować dobra kulturalne swoich podopiecznych dla nieco szerszego grona miłośników sztuki. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.