Radio Nowinki - MUZYKA Z NOWINKOWEGO GLOSNIKA

Wystawa prac dzieci

Galeria Sztuki A1 Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków Politechniki Krakowskiej przy ul. Kanoniczej 1 zaprasza do obejrzenia wystawy prac plastycznych podopiecznych przedszkola „Małe Impresje. Akademia Twórczego Przedszkolaka”.

Wernisaż odbył się w piątek 8 czerwca, natomiast wystawę będzie można oglądać do piątku 15 czerwca. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dyrektorką przedszkola „Małe Impresje", Jadwigą Kłopotowską, przeprowadzoną podczas „Poranka w Nowinkach", w której można posłuchać o metodach nauczania, tematyce prac, oraz tego, jak ważny jest rozwój dziecka już na etapie przedszkolnym.