Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Jonsi - Gathering Stories
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.06
2018
Wystawa prac dzieci

Wystawa prac dzieci

 
Wystawa prac dzieci
Galeria Sztuki A1 Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków Politechniki Krakowskiej przy ul. Kanoniczej 1 zaprasza do obejrzenia wystawy prac plastycznych podopiecznych przedszkola „Małe Impresje. Akademia Twórczego Przedszkolaka”.

Wernisaż odbył się w piątek 8 czerwca, natomiast wystawę będzie można oglądać do piątku 15 czerwca. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dyrektorką przedszkola „Małe Impresje", Jadwigą Kłopotowską, przeprowadzoną podczas „Poranka w Nowinkach", w której można posłuchać o metodach nauczania, tematyce prac, oraz tego, jak ważny jest rozwój dziecka już na etapie przedszkolnym.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners