Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.03
2019
Wystawa i konferencja EDT

Wystawa i konferencja EDT

 
Wystawa i konferencja EDT
Biblioteka Politechniki Krakowskiej zaprasza na wystawę pt. „Europejski dorobek naukowo-techniczny - od XVI w. do pierwszej połowy XX w.". Wernisaż odbędzie się 25 marca o godz. 12:00 w Czytelni Głównej BPK.

Najcenniejsze dzieła historyczne z zakresu nauk technicznych zostaną przedstawione w grupach tematycznych. Wystawę wzbogacą unikatowe egzemplarze publikacji, zawierające m.in. dedykacje autorskie, ekslibrisy, pieczątki, odręczne podpisy i notatki.

26 marca w Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24 odbędzie się konferencja pn. „Europejskie dziedzictwo w otwartych kolekcjach cyfrowych”. Głównym celem spotkania jest przegląd zagadnień związanych z zachowaniem dziedzictwa kulturowego oraz wskazanie działań pozwalających na zwiększenie powszechnego i otwartego dostępu do publikacji naukowych. Podczas wydarzenia zaprezentowane również zostaną efekty projektu EDT realizowanego przez BPK od 2016r.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Biblioteki Politechniki Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners